Керуючий справами

Юхимчук Раїса Василівна

Керуючий справами (секретар) виконавчого комітету

Народилась 18 січня 1982 року у селі Сухівці Рівненського району Рівненської області.

У 2002 році закінчила Рівненський державний аграрний технікум за спеціальністю «Правознавство»  з присвоєнням кваліфікації юриста.

У 2006 році закінчила Міжнародну Академію управління персоналом за спеціальністю «Правознавство»  з присвоєнням кваліфікації юриста.

З 2006 по 2015 рік працювала у Зорянській сільській раді на посадах: директора Зорянського сільського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді; інспектора з військового обліку, юрисконсульта, директора підліткового клубу «Зоря», інспектора військово-облікового бюро.

З 2015 по 2020 рік  працювала секретарем виконавчого комітету Зорянської сільської ради.

З 01 грудня 2020 року  –  керуючий  справами (секретар) виконавчого комітету Зорянської сільської ради.

Заміжня. Виховує сина.