Розпорядження Зорянського сільського голови від 26 листопада 2021 року №101 "Про скликання позачергової п’ятнадцятої сесії Зорянської сільської ради восьмого скликання"

Дата: 02.12.2021 12:43

сільського голови

26 листопада  2021 року                                                                 № 101

Про скликання позачергової  п’ятнадцятої сесії

Зорянської сільської ради восьмого скликання

Відповідно до ст. 46  Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

1. скликати позачергову п’ятнадцяту сесію Зорянської сільської ради восьмого скликання  10 грудня  2021 року о 10:00 год  в приміщенні  ЦКіДу «Палац Зоря».
  2. провести  засідання постійних депутатських комісій 06 грудня 2021 року о 15:00 в приміщенні сільської ради.
  3. винести на розгляд позачергової пятнадцятої сесії Зорянської сільської ради восьмого скликання такі питання порядку денного:

1. Про внесення  змін до сільського бюджету  Зорянської сільської ради на 2021 рік.
  2. Про затвердження звіту з виконання сільського бюджету Зорянської сільської ради за  дев’ять місяців 2021 року стан надходження місцевих податків і зборів.
  3. Про внесення змін до Програми соціально-економічного розвитку сіл Зорянської сільської ради на 20212 рік.
  4. Про затвердження розпоряджень сільського голови.
  5. Про затвердження Програми охорони навколишнього природного середовища на території Зорянської сільської ради на 2022-2024 роки.
  6. Про затвердження переліку природоохоронних заходів по охороні навколишнього середовища на 2021 рік.
  7. Про затвердження Плану діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів Зорянської сільської ради на 2022 рік.
  8. Про затвердження Програми поводження з твердими побутовими відходами на території Зорянської сільської ради на 2022-2024 роки.
  9. Про членство у Всеукраїнській асоціації громад.
  10. Про внесення змін до рішення Зорянської сільської ради від 27.07.2021року №467 «Про затвердження Положення про порядок надання дозволу на виїзну (виносну) торгівлю та проведення ярмарків у населених пунктах Зорянської сільської ради».
  11. Про внесення змін до рішення Зорянської сільської ради від 09.04.2021року №256 «Про затвердження Положення про порядок  надання платних послуг Зорянською дитячо-юнацькою спортивною школою Зорянської сільської ради  та встановлення вартості платних послуг».
  12. Про надання фінансової автономії Новожуківському ліцею Зорянської сільської ради Рівненського району Рівненської області.
  13. Про затвердження містобудівної документації «Генеральні плани сіл Голишів, Старожуків, Заставя».
  14. Про  затвердження  звіту про роботу служби у справах дітей  Зорянської сільської ради за  2021 рік.
  15. Про  затвердження  звіту про роботу  відділу організаційного забезпечення, документообігу, мобілізаційної роботи, інформаційної діяльності, комунікацій з громадськістю та доступу до публічної інформації Зорянської сільської ради за  2021 рік.
  16. Про  затвердження  звіту про роботу відділу земельних відносин та житлово-комунального господарства  Зорянської сільської ради за  2021 рік.
  17. Про  затвердження  звіту про роботу відділу бухгалтерського обліку, звітності та економіки  Зорянської сільської ради за  2021 рік.
  18. Про  затвердження  звіту про роботу відділу освіти, сім’ї, молоді, спорту, культури та туризму  Зорянської сільської ради за  2021 рік.
  19. Про передачу у комунальну власність територіальної громади Зорянської сільської ради нерухомого майна ДП «Клеванське лісове господарство».
  20. Земельні питання.
  21. Про розгляд заяв.