Дата: 13.04.2021 16:25

13 квітня 2021 року відбулося перше засідання комісії із захисту прав дитини Зорянської сільської ради.

Було розглянуте питання способу участі батька у вихованні дитини.

З метою захисту прав та інтересів дитини комісією встановлені години та дні для безперешкодних зустрічей дитини з батьком.

Головував на засіданні Михайло ОЛІЙНИК, Зорянський сільський голова.

У засіданні взяли участь Раїса ЮХИМЧУК, керуюча справами виконавчого комітету, Софія КИСЕЛЬОВА, начальник служби у справах дітей, Олена ШКІНДЕР, начальник відділу освіти, сім'ї, молоді, спорту, культури та туризму, Тетяна ДОДЧУК, начальник відділу соціального захисту населення, Олена МАКСИМЧУК, спеціаліст І категорії відділу організаційного забезпечення, документообігу, мобілізаційної роботи, інформаційної діяльності, комунікацій з громадськістю та доступу до публічної інформації, Наталія МАРЧУК, старший інспектор сектору ювенальної превенції відділу Рівненського районного управління поліції ГУНП в Рівненській області, майор поліції.