Позачергове засідання Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Рівненського району

Дата: 12.05.2021 12:09

07 травня 2021 року відбулося позачергове засідання Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Рівненського району.

3 метою запобігання поширенню на території Рівненського району гострої респіраторної хвороби СOVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, відповідно до Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Mіністрів України від 09.12.2020 № 1236 (зі змінами), у зв'язку із покращенням епідемічної ситуації, комісія вирішила:

1. З 07 травня 2021 року ввести на території Рівненського району «жовтий» рівень епідемічної небезпеки.

2. Скасувати додаткові обмежувальні заходи, встановленні п 1.2 протоколу № 13 засідання комісії з питань ТЕБ та НC Рівненського району від 27.03.2021, а саме:

2.1. Проведення всіх масових (розважальних, спортивних, соцiальних, рекламних та інших) заходів, крім офіційних спортивних заходів, заходів з оцінювання якості освіти.

2.2. Bідвідування закладів освіти незалежно від форми власності її здобувачами, крім здобувачів закладів дошкільної освіти, спеціальних закладів освіти та учнів 1-4 класів закладів загальної середньої освіти.

2.3. Приймання відвідувачів закладів культури і проведення культурних масових заходів, крім роботи автоконцертів, автокінотеатрів, історико- культурних заповідників.

2.4. Приймання відвідувачів в закладах розважальної діяльності.

3. Застосувати на території Рівненського району обмежувальні протиепідемічні заходи, передбачені для «жовтого» рівня епідемічної небезпеки.