КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ ДИРЕКТОРА ЗОРЯНСЬКОГО ЛІЦЕЮ ЗОРЯНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ РІВНЕНСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Дата: 04.06.2021 14:55

Відділ освіти, сім’ї, молоді, спорту, культури та туризму Зорянської сільської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Зорянського ліцею Зорянської сільської ради Рівненського району Рівненської області.

Вимоги до конкурсантів: посаду директора Зорянського ліцею Зорянської сільської ради Рівненського району Рівненської області може обіймати особа, яка є громадянином України, має вищу освіту ступеня не нижче спеціаліста або магістра, стаж роботи на керівних посадах  не менше трьох років, педагогічний стаж - п’ять років, успішно пройшла атестацію керівних кадрів навчальних закладів у порядку встановленому Міністерством освіти і науки України.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають документи:

1. заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
  2. автобіографія та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);
  3. копія документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;
  4. копія документа про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста);
  5. копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання;
  6. довідка про відсутність судимості;
  7. мотиваційний лист, складений у довільній формі;
  8. перспективний план (програма) розвитку Закладу освіти (на 2 роки та на 6 років відповідно), на посаду керівника якого оголошено конкурс, що повинен містити пропозиції щодо матеріально-технічного забезпечення, фінансово-господарської діяльності, енергоефективності, освітнього процесу в закладі освіти тощо.

Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

Документи приймаються протягом тридцяти календарних днів з дня оприлюднення оголошення за адресою: Рівненська область, Рівненський район, с.Зоря, пл. Володимира Плютинського, 1.

Телефон для довідок: +380(67)2849317