Деякі питання призначення житлових субсидій

Дата: 16.06.2021 16:41

Згідно з постановою КМУ від 19.05.2021 № 505 «Деякі питання призначення житлових субсидій» розгляд питань щодо призначення житлової субсидії на наступний період домогосподарствам, які отримували житлову субсидію в опалювальному сезоні 2020-2021 років, проводиться БЕЗ ЗВЕРНЕНЬ ГРОМАДЯН, крім домогосподарств, яким житлова субсидія:

• надавалася у грошовій безготівковій формі;
  • була призначена за фактичним місцем проживання осіб (орендарі житлових приміщень (будинків); індивідуальні забудовники, будинки яких не прийняті в експлуатацію; внутрішньо переміщені особи);
  • була призначена без урахування окремих осіб з числа зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку), які не проживають за місцем реєстрації.
  • була призначена без урахування зміни складу сім’ї (народження, смерть, одруження і т.д.).

Житлова субсидія не призначається у випадку:

• наявності транспортного засобу, якому менше 5 років;
  • купівлі житла, земельної ділянки, товарів або оплаті послуг на суму більше 50 тис. грн.;
  • наявності депозитів на банківських рахунках у сумі, що перевищує 100 тис. грн.;
  • відсутності доходу у працездатної особи або її дохід менший мінімальної заробітної плати та/або не сплата ЄСВ (за винятком окремих випадків);
  • перебування за кордоном більше 60 днів.

Бланки заяв та декларацій на призначення субсидій, пільг та соціальних допомог можна отримати за адресою: с.Зоря, пл. Володимира Плютинського, каб. № 16.