Оголошення про проведення громадських обговорень

Дата: 16.06.2021 17:30

До уваги жителів Зорянської територіальної громади!

Зорянська сільська рада повідомляє про проведення громадських обговорень:

• звіту з оцінки впливу на довкілля планової діяльності ТОВ «Дортрейд Поділля» з виробництва асфальтобетонних сумішей на мобільній асфальтозмішувальній установці ДС-16863, розташованій на проммайданчику за адресою: 35314, Рівненська обл., Рівненський р-н, с. Зоря, вул. Промислова, 5.

Період громадського обговорення – 25 робочих днів з дня їх офіційного оприлюднення в Єдиному реєстрі з ОВД, оголошення про початок громадського обговорення звіту з ОВД оприлюднено 02.06.2021.

Посилання на реєстр ОВД: http://eia.menr.gov.ua/uk/case/id-7556

• звіту з оцінки впливу на довкілля планової діяльності Приватного акціонерного товариства «Вераллія Україна», розташованого за адресою: 35314, Рівненська обл., Рівненський р-н, с. Зоря, вул. Промислова, 1.

Період громадського обговорення – 25 робочих днів з дня їх офіційного оприлюднення в Єдиному реєстрі з ОВД, оголошення про початок громадського обговорення звіту з ОВД оприлюднено 07.06.2021.

Посилання на реєстр ОВД: http://eia.menr.gov.ua/uk/case/id-7533

Також із звітами можна ознайомитись в адмінбудівлі Зорянської сільської ради за адресою: Рівненська обл., Рівненський р-н, с. Зоря, пл. Володимира Плютинського, буд. 1.