Дата: 17.06.2021 16:20

17 червня 2021 року відбулося засідання виконавчого комітету Зорянської сільської ради. На порядку денному були розглянуті питання:

1. Про звіт з оформлення житлових субсидій за опалювальний період 2020-2021 роки.

Інформувала: Тетяна ДОДЧУК, начальник відділу соціального захисту населення.

2. Про погодження Підприємству Клевань «Комунсервіс» тарифу на послугу з водовідведення.

Інформував: Михайло ОЛІЙНИК, сільський голова.

3. Про виконання бюджетних призначень по доходах місцевого бюджету окремими підприємствами, які здійснюють господарську діяльність на території Зорянської сільської ради.

Інформувала: Ніна БОРОДІНА, начальник фінансового відділу.

4. Про затвердження висновку про недоцільність позбавлення батьківських прав.

Інформувала: Софія КИСЕЛЬОВА, начальник служби у справах дітей.

5. Про затвердження плану заходів з підготовки та відзначення Дня Конституції та Дня молоді на території Зорянської сільської ради.

Інформувала: Олена ШКІНДЕР, начальник відділу освіти, сім'ї, молоді,     спорту, культури та туризму.

6. Про затвердження заходів щодо підготовки господарського комплексу    Зорянської сільської ради до роботи в осінньо-зимовий період 2021-2022 рр. Інформував: Олег САМЧУК, начальник відділу земельних відносин та ЖКГ.

7. Про затвердження заходів щодо реалізації на території Зорянської сільської ради соціального проєкту «Активні парки-локації здорової України» на 2021 рік.

Інформувала: Лариса ЛУЦИК, секретар ради.

8. Про зняття статусу службового житла з квартири № 12, вул.Конституції, буд.28, с.Зоря Рівненського району Рівненської області.

Інформувала: Раїса ЮХИМЧУК, керуюча справами (секретар) виконкому.

9. Розгляд заяв.

Інформували: Раїса ЮХИМЧУК, керуюча справами (секретар) виконкому,