16 червня 2021 року в с.Сухівці відбувся патріотичний захід "Ніл Хасевич - борець за незалежну Україну"

Дата: 17.06.2021 16:40

В рамках проєкту "Велике читання. Рівненщина читає "Паперові Солдати" Братів Капранових 16 червня 2021 року в с.Сухівці біля пам'ятного знаку Нілу Хасевичу відбувся патріотичний захід "Ніл Хасевич - борець за незалежну Україну".

У заході взяли участь Зорянський сільський голова Михайло Олійник, директор Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки Валентина Ярощук, жителі  громади, пластовий новацький рій осередку Білів.

Вшанувати пам'ять Ніла Хасевича приїхали автори книги "Паперові Солдати" письменники Брати Капранови.

Працівники відділу освіти, сім'ї, молоді, спорту, культури та туризму, Центру культури і дозвілля "Палац Зоря" підготували святковий концерт, на якому виступили тріо «Живиця», учні Зорянської школи мистецтв.

Публічно-шкільна бібліотека ЦКіД "Палац Зоря" організувала тематичну виставку та добірку літератури, присвячену Нілу Хасевичу.

Шанувальники книг мали нагоду придбати книгу "Паперові Солдати" Братів Капранових з автографом письменників.

Після концерту гості свята посмакували кулішем та українськими національними стравами.