Повідомлення про початок розроблення містобудівної документації – розроблення генерального плану території с. Білів, с. Диків, с.Новостав, с. Олишва, с. Сморжів

Дата: 24.06.2021 15:44

Повідомлення про початок розроблення містобудівної документації – розроблення генерального плану території с. Білів, с. Диків, с. Новостав, с. Олишва, с. Сморжів

Відповідно ст. 17, 18 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» Зорянська сільська рада повідомляє про початок розроблення містобудівної документації – генерального плану с. Білів, с. Диків, с. Новостав, с. Олишва, с. Сморжів.

Підстава для розроблення: рішення Зорянської сільської ради від 21 травня 2021 року № 402 «Про надання дозволу на розроблення генерального плану території с. Білів, с. Диків, с. Новостав, с. Олишва, с. Сморжів ».

Замовник: виконавчий комітет Зорянської сільської ради.

Мета проекту: розроблення генерального плану території села Білів, села Диків, села Новостав, села Олишва, села Сморжів у відповідності до чинного законодавства та з врахуванням перспективи розвитку населеного пункту.

Пропозиції щодо врахування в містобудівній документації інтересів фізичних та юридичних осіб подавати в письмовій формі виконкому Зорянської сільської ради за адресою: 35314, Рівненська область, Рівненський район, с. Зоря, площа Володимира Плютинського, буд. 1.

Строк подання пропозицій: протягом місяця з дня опублікування повідомлення про початок розроблення містобудівної документації - генерального плану території с. Білів, с. Диків, с. Новостав, с. Олишва, с. Сморжів.

Пропозиції, надані після встановленого строку, не розглядаються.