25-та річниця Конституції України

Дата: 26.06.2021 09:24

28 червня – День Конституції України – одне з головних державних свят нашої держави.

Саме в цей день 25 років тому, 28 червня 1996 року, після 24-годинного безперервного засідання у Верховній Раді була прийнята Конституція незалежної України. Наша країна прийняла конституцію останньою з усіх країн колишнього СРСР – на п’ятому році незалежності. У ній закріплено правові основи держави, її суверенітет і територіальну цілісність, основні права і свободи українських громадян. Людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканість, безпека визнаються найвищою соціальною цінністю.

За визнанням міжнародних експертів Українська Конституція – одна із найдосконаліших у світі.

Власне, конституційний процес не завершився прийняттям Конституції 28 червня 1996 року. Він триває увесь час, допоки існує держава і розвивається суспільство.

В рамках заходів з нагоди Дня Конституції України працівники Зорянської сільської ради поклали квіти до пам'ятника Володимиру Плютинському та пам'ятника загиблим односельчанам у с.Зоря.

Публічно-шкільна бібліотека ЦКіДу «Палац Зоря» Зорянської сільської ради підготувала тематичну добірку літератури до Дня Конституції України.

У цей день хочеться побажати, щоб в кожного з нас було почуття національної гідності, бажання творити успішне майбутнє України. Усе починається з кожного з нас. І нам під силу збудувати суспільство, в якому б було верховенство права та закону, можливості для розвитку та гідного життя кожної людини.

Слава Україні!