Розпорядження Зорянського сільського голови Михайла ОЛІЙНИКА від 30.06.2021

Дата: 30.06.2021 21:02

Про  проведення громадських слухань

щодо реорганізації закладу освіти комунальної

власності територіальної громади

Зорянської сільської ради

Відповідно до ст.143 Конституції України, ст.ст.  26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», керуючись Положенням про освітній округ і опорний заклад, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19.06.2019  року № 532, згідно з Положенням про громадські слухання на території Зорянської сільської ради,

1. Провести громадські слухання щодо реорганізації, перейменування закладу освіти комунальної власності територіальної громади Зорянської сільської ради, а саме: реорганізувати шляхом приєднання, перейменувати  Грабівську початкову школу у Грабівську філію Новоставської гімназії Зорянської сільської ради Рівненського району Рівненської області.
  2. Провести ознайомлення  з проєктом рішення Зорянської сільської ради «Про реорганізацію шляхом приєднання, перейменування  Грабівської початкової школи у Грабівську філію Новоставської гімназії Зорянської сільської ради Рівненського району Рівненської області».
  3. Відповідальною особою за проведення обговорення та організацію розгляду пропозицій, звернень та зауважень визначити Олену ШКІНДЕР, начальника відділу освіти, сім’ї, молоді, спорту, культури та туризму Зорянської сільської ради.
  4. Датою проведення громадських слухань визначити 01 серпня 2021 року о 15:00 год., місцем проведення визначити клуб у с.Грабів Рівненського району Рівненської області.
  5. Утворити склад робочої групи з підготовки та проведення громадських слухань згідно з додатком 1.
  6. Для підготовки і проведення громадських слухань доручити робочій групі:

1) Підготувати план проведення громадських слухань.

2) Систематизувати письмові звернення, зауваження та пропозиції, які надійшли до сільської ради та виконавчого комітету з питання, яке буде розглянуте на громадських слуханнях та підготувати аналітичну довідку.

3) Довести підсумки громадських слухань до відома депутатів сільської ради, виконавчого комітету для розгляду, а також до мешканців територіальної  громади  через засоби масової інформації.

7.  Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Зорянський сільський голова                                                Михайло ОЛІЙНИК