Запрошуємо представників Зорянської територіальної громади до промоції «Історико-культурного екомаршруту «Волинський спадок»

Дата: 14.07.2021 11:32

Громадська організація «Волинська фундація» в партнерстві з громадською організацією «Українська природоохоронна група» та за підтримки Українського культурного фонду виходить на завершальний етап реалізації проєкту «Історико-культурний екомаршрут «Волинський спадок».

Історико-культурний екомаршрут “Волинський спадок” — це туристичний маршрут, який буде прокладений за міжнародними стандартами ознакування та  пролягатиме територіями п’яти суміжних громад Волинської та Рівненської областей: Цуманська та Олицька громади Волинської області, Клеванська, Деражненська та Зорянська громади Рівненської області.

Протяжність маршруту складатиме близько 150 км та включатиме в себе об'єкти історико-культурної спадщини та природно-заповідного фонду.

По території Зорянської громади маршрут проходитиме через села Сморжів, Диків, Білів, Старожуків, Новожуків, Радухівка.

Будуть встановленні інформаційні стенди з описом історичних локацій та туристичні вказівники.

Запрошуємо представників Зорянської територіальної громади до промоції маршруту та його презентації, яка відбудеться 18 липня 2021 року:

10:00 – смт Клевань, в центрі селища

12:00 – с.Білів, біля староруського городища;

13:30 – Культурно-археологічний центр "Пересопниця.

З повагою голова правління ГО "Волинська фундація" Анна Данильчук