27.07.2021 відбудеться чергова 10 сесія восьмого скликання Зорянської сільської ради

Дата: 14.07.2021 12:46

27 липня 2021 р. о 10:00 год. в приміщенні ЦКіДу «Палац Зоря» відбудеться

чергова 10 сесія восьмого скликання Зорянської сільської ради з таким порядком денним:

1. Про депутатське звернення.

Інформує Лариса Луцик – секретар Зорянської сільської ради.

2. Про затвердження порядку використання коштів резервного фонду сільського бюджету Зорянської сільської ради.

Інформують:  Михайло Олійник – Зорянський сільський голова,

Ніна Бородіна – начальник фінансового відділу Зорянської сільської ради.

3. Про внесення змін до сільського бюджету Зорянської сільської ради на 2021 рік.

Інформують:  Михайло Олійник – Зорянський сільський голова,

Ніна Бородіна – начальник фінансового відділу Зорянської сільської ради.

4. Про утворення комунальної установи «Центр фінансово-господарського обслуговування закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти та закладів культури Зорянської сільської ради».

Інформують:  Михайло Олійник – Зорянський сільський голова,

Олена Шкіндер – начальник відділу освіти, сім’ї, молоді, спорту, культури та туризму.

5. Про  внесення змін та затвердження нової редакції Положення про проведення конкурсу та призначення на посаду керівника Центру культури і дозвілля «Палац Зоря» Зорянської сільської ради.

6. Про   внесення змін до  Положення про порядок оплати та надання пільг

по оплаті за навчання в Зорянській школі мистецтв.

Інформують:  Михайло Олійник –  Зорянський сільський голова,

7. Про затвердження Порядку розгляду електронної петиції, адресованої Зорянській сільській раді.

Інформує Михайло Олійник Зорянський сільський голова.

8. Про закріплення шкільних автобусів за закладами  загальної середньої освіти Зорянської сільської ради.

Інформує  Михайло Олійник  Зорянський сільський голова.

9. Про затвердження  Програми  «Дитяче харчування в закладах дошкільної освіти Зорянської сільської ради» на 2022-2024 роки.

Інформують: Михайло Олійник Зорянський сільський голова,

10. Про затвердження  Програми  «Дитяче харчування в закладах загальної середньої  освіти Зорянської сільської ради» на 2022-2024 роки.

Інформують: Михайло Олійник – Зорянський сільський голова,

11. Про затвердження  Програми  «Шкільний автобус» на 2022-2024 роки.

Інформує  Лариса Луцик – секретар Зорянської сільської ради.

12. Про затвердження  Програми  розвитку культури, мистецтва та охорони культурної спадщини в Зорянській сільській раді  на 2022-2024 роки.

Інформує  Лариса Луцик – секретар Зорянської сільської ради.

13. Про затвердження  Програми  розвитку фізичної культури і спорту в Зорянській сільській раді  на 2022-2024 роки.

Інформує  Лариса Луцик – секретар Зорянської сільської ради.

14 .Про затвердження Програми   профілактики правопорушень та боротьби  зі злочинністю на території  Зорянської сільської ради на 2022-2024 роки.

Інформує Михайло Олійник – Зорянський сільський голова.

15. Про внесення змін до Програми розвитку та фінансової підтримки  первинної медико-санітарної допомоги Зорянської сільської ради на 2021-2023 роки.

Інформує Михайло Олійник – Зорянський сільський голова.

16. Про затвердження Програми оздоровлення та відпочинку дітей Зорянської сільської ради на 2022-2024 роки.

Інформує Михайло Олійник –  Зорянський сільський голова.

17. Про затвердження Програми запобігання  домашньому насильству на 2021-2024 роки.

Інформує Лариса Луцик – секретар Зорянської сільської ради.

18. Про затвердження Програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху на території Зорянської сільської ради на 2021-2024 роки.

19. Про затвердження Положення про порядок надання
 дозволу на  виїзну (виносну) торгівлю та проведення ярмарків у населених пунктах Зорянської сільської ради.

Інформує Михайло Олійник –  Зорянський сільський голова.

20. Про затвердження акту  приймання-передачі  у комунальну власність територіальної  громади Зорянської сільської ради  артсвердловин, водонапірних башт та водогонів населених пунктів Новостав-Дальній, Новожуків, Радухівка.

Інформує  Михайло Олійник –  Зорянський сільський голова.

21. Про затвердження акту приймання-передачі  у комунальну власність територіальної  громади Зорянської сільської ради  об’єкту нерухомого майна (аеродром) с. Голишів.

Інформує  Михайло Олійник –  Зорянський сільський голова.

22. Про затвердження розпоряджень сільського голови.

Інформують:  Михайло Олійник –  Зорянський сільський голова;

Зоряна Сокол – начальник відділу бухгалтерського обліку, звітності та економіки.

23. Земельні питання.

Інформує Олег Самчук – начальник відділу земельних відносин та ЖКГ.

24. Про розгляд заяв.

25. Різне.

22 липня 2021 р. о 14:00 год.  в приміщенні Зорянської сільської ради відбудуться засідання депутатських комісій.