Програма Президента України "Велике будівництво". Рівненщина

Дата: 19.07.2021 15:01

«Велике будівництво» у Рівненському районі

Об’їзна дорога Рівного: що наразі відбувається на будівельному майданчику?

На Рівненщині активно відновлюють потужну трасу державного значення. Йдеться про Північний обхід міста, де наразі триває будівництво на усіх трьох чергах.

Наразі на першій черзі вже змонтовані залізобетонні балки майбутнього шляхопроводу над залізницею.

На другій черзі будівельники працюють над відновленням 4 км ділянки автодороги Т-18-32. Нині там тривають земляні роботи – переносять інженерні мережі та облаштовують системи дренажу і водовідведення.

Щодо третьої черги будівництва – вже розпочато укріплення основи дорожнього полотна біля «Рівнеазоту» та влаштовуються нижні шари асфальтобетонного покриття.

«Нова магістраль дозволить звільнити обласний центр від транзитних автомобілів, що прямують по трасі М-06 з Житомира та Києва у напрямку Луцька та КПП Устилуг – по трасі Н-22», - розповів голова Рівненської ОДА Віталій Коваль.

Будівництво Північної об’їзної Рівного триває за програмою Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

На фото об'їзна м. Рівне. Кілометр 3.

Біля "Рівнеазоту" триває будівництво третьої черги північного обходу Рівного

Потужна дорожня техніка працює на 4-кілометровій ділянці третьої черги Північного обходу Рівного.

Поточний ремонт дороги Т-18-32 в рамках президентського проєкту Велике будівництво триває від "Рівнеазоту" до траси Н-22. Спочатку залишки зношеного асфальтобетонного покриття відфрезерували, проведено регенерацію основи.

Наразі по всій 4-кілометровій ділянці вкладають новий асфальт.

Нагадаємо, Північний обхід міста Рівне складається з трьох черг. Сьогодні роботи проводяться на всіх майданчиках.

Загальна протяжність дороги становить 14,2 км.

Фото без описуФото без описуФото без опису

Північний обхід довкола Рівного: триває будівництво шляхопроводу над залізницею

На Рівненщині продовжується будівництво Північної об’їзної навколо обласного центру.

Наразі тривають активні роботи на шляхопроводі над залізницею. Це ділянка поблизу с.Кустин – Н-18-32 /Н-22/ - Ходоси - Кустин - /Н-25/.

А паралельно будуються й інші ділянки першої та другої черг автодороги.

Об’єкт споруджується за програмою Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

Ремонт траси Т-18-17 Бережниця - Степань - Деражне – Клевань, село Городець, ділянку оновлюють в рамках президентської програми «Велике будівництво»

Щодня 900 тонн асфальту: на Рівненщині трасу Т-18-17 ремонтують прискореними темпами.

Роботи із ремонту 8 км дороги Т-18-17 Бережниця - Степань - Деражне – Клевань йдуть за випередженим графіком. Йдеться про розбиту ділянку між селами Антонівка Вараського району та Городець Сарненського району, що сполучає ці населені пункти з головною транспортною артерією Полісся - автомобільною дорогою М-07 Київ-Ковель-Ягодин.

Як розповіли у Службі автомобільних доріг у Рівненській області, ділянку оновлюють в рамках президентської програми "Велике будівництво". Щодня тут працює 11 одиниць потужної сучасної спецтехніки та 30 дорожніх працівників, майстрів та інженерів.  Щодня укладають близько 900 тонн асфальтобетону.

Наразі тут вже укладено 2,5 км асфальтобетону, 3 км піщанонощебеневої суміші, впорядковано 4 км узбіччя.

На фото - ремонт траси Т-18-17 Бережниця - Степань - Деражне – Клевань, село Городець.

Фото без описуФото без описуФото без опису

Будівництво Північного об‘їзду Рівного відбувається у рамках проєкту «Велике будівництво»

Північний обхід Рівного: естакаду через яр продовжують бетонувати.

В активному режимі працюють дорожники поблизу села Ходоси Рівненського району. Нині там триває зведення естакади над природнім яром.

Будівництво Північної об’їзної Рівного відбувається у рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

Як розповіли в Службі автомобільних доріг області, наразі на будівельному маи?данчику вже змонтовані металеві та залізобетонні конструкції.

Також бетонують мостову плиту, монтують опалубку та комплектуючі, тривають і земляні роботи на підходах до штучноі? споруди.

На фото об'їзна м. Рівне поблизу села Ходоси.