Запрошуємо до створення нового туристичного маршруту "Міста Погориння"

Дата: 22.07.2021 16:51

Запрошуємо всіх бажаючих 27 липня 2021 року (вівторок) о 15:00 год.  до спільного обговорення, створення та промоції нового туристичного маршруту "Міста Погориння", що поєднає три городища: Басівкутське городище (Рівне), Білівське городище (Зорянська ОТГ) та Новожуківське городище (Зорянська ОТГ).
Зустріч відбудеться у приміщенні Зорянської сільської ради (с. Зоря, пл. Володимира Плютинського, буд.1)

Організатори проєкту: Гощанська селищна рада, громадська організація  “Клуб історичної реконструкції «Оствиця».
 Партнер: Управління культури та туризму Рівненської ОДА.

Проєкт «Міста Погориння» реалізується в межах партнерської програми «Культура.Туризм.Регіони» Українського культурного фонду та Державного агентства розвитку туризму.

Анкета реєстрації: https://bit.ly/3wTxkw9

#CulTouReg #КульТуРег #МістаПогориння #РівненщинаТуристична