Розпорядження сільського голови від 06 серпня 2021 року №69 "Про скликання позачергової одинадцятої сесії Зорянської сільської ради восьмого скликання"

Дата: 09.08.2021 11:31

ЗОРЯНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОГО РАЙОНУ

РІВНЕНСЬКОЇ   ОБЛАСТІ

сільського голови

06 серпня 2021 року                                                                   № 69

Про скликання позачергової  одинадцятої сесії

Зорянської сільської ради восьмого скликання

Відповідно до ст. 46  Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

1. Скликати позачергову одинадцяту сесію Зорянської сільської ради восьмого скликання  31 серпня 2021 року о 15:00 год  в приміщенні ЦКіДу «Палац Зоря».
  2. Провести  засідання постійних депутатських комісій 26 серпня 2021 року о 15:00 в приміщенні сільської ради.
  3. Винести на розгляд позачергової одинадцятої сесії Зорянської сільської ради восьмого скликання такі питання порядку денного:

1. Про депутатське звернення.
  2. Про затвердження звіту про виконання сільського бюджету Зорянської сільської ради за І півріччя 2021 року.
  3. Про внесення  змін до сільського бюджету  Зорянської сільської ради на 2021 рік.
  4. Про створення комунального підприємства «Зоря-сервіс» Зорянської сільської ради.
  5. Про реорганізацію шляхом приєднання, перейменування Грабівської початкової школи   Зорянської сільської ради Рівненського району  Рівненської області, затвердження Положення.
  6. Про внесення змін та затвердження Статуту Новоставської гімназії  в новій редакції.
  7. Про затвердження Положення про відділ соціального захисту населення Зорянської сільської ради.
  8. Про затвердження Положення про відділ земельних відносин та житлово-комунального господарства Зорянської сільської ради.
  9. Про затвердження Положення про відділ організаційного забезпечення, документообігу, мобілізаційної роботи, інформаційної діяльності, комунікацій з громадськістю та доступу до публічної інформації Зорянської сільської ради.
  10. Про затвердження Положення про відділ бухгалтерського обліку, звітності та економіки Зорянської сільської ради.
  11. Про затвердження плану роботи Зорянської сільської ради на ІV квартал 2021 року.
  12.  Про затвердження звіту  відділу соціального захисту населення за І півріччя 2021 року.
  13. Про стан підготовки до нового 2021-2022 навчального року закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти.
  14.  Про внесення змін до рішення Зорянської сільської ради від 24.12.2020 року №85 «Про затвердження структури та чисельності виконавчого апарату Зорянської сільської ради на 2021 рік».
  15. Про затвердження розпоряджень сільського голови.
  16. Земельні питання.
  17. Про розгляд заяв.