З 01 жовтня 2021 року розпочинається осінній призов на строкову військову службу

Дата: 08.09.2021 15:52

Відповідно до Указу Президента України від 24.02.2021 №71/2021 «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової військової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2021 році» з 01 жовтня 2021 року розпочинається осінній призов громадян України на строкову військову службу.
Згідно із статтею 15 «Про військовий обов’язок і військову службу» на строкову військову службу призиваються придатні для цього за станом здоров’я громадяни України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 18 років, та старші особи, які не досягли 27-річного віку.

За додатковою інформацією звертайтесь за телефоном: 0668010440