Розпорядження сільського голови від 08 вересня 2021 року №73 "Про скликання позачергової дванадцятої сесії Зорянської сільської ради восьмого скликання"

Дата: 09.09.2021 11:03

сільського голови

08 вересня 2021 року                                                                   № 73

Про скликання позачергової  дванадцятої сесії

Зорянської сільської ради восьмого скликання

Відповідно до ст. 46  Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

1. скликати позачергову дванадцяту сесію Зорянської сільської ради восьмого скликання  10 вересня 2021 року о 15:00 год  в приміщенні  сільської ради.
  2. провести  засідання постійних депутатських комісій 10 вересня 2021 року о 14:00 в приміщенні   сільської ради.
  3. винести на розгляд позачергової дванадцятої сесії Зорянської сільської ради восьмого скликання такі питання порядку денного:

1. Про затвердження акту приймання-передачі об’єкту та майна, що належали комунальній власності КП «Рівнерайкомуненергія», у комунальну власність територіальної громади Зорянської сільської ради Рівненського району Рівненської області.
  2. Про передачу на баланс КП «ЗОРЯ-СЕРВІС» майна комунальної власності територіальної громади Зорянської сільської ради Рівненського району Рівненської області.
  3. Про надання згоди комунальному підприємству «ЗОРЯ-СЕРВІС» Зорянської сільської ради Рівненського району Рівненської області на укладання договору постачання природного газу.

Зорянський сільський голова                          Михайло ОЛІЙНИК