16-17 вересня 2021 буде відсутнє газопостачання у споживачів Зорянської територіальної громади

Дата: 09.09.2021 16:34

У зв'язку з проведенням Бібрським лінійним виробничим управлінням магістральних газопроводів ТОВ «Оператор газотранспортної системи України» ремонтно-профілактичних робіт буде припинено постачання природного газу з 9.00 год 16.09.2021 до 17.00 год 17.09.2021 до споживачів у таких селах:

Білів, Голишів, Грабів, Дерев'яне, Диків, Застав'я, Зоря, Новожуків, Новостав, Олишва, Сморжів, Старожуків, Сухівці, Радухівка.

Відновлення газопостачання буде розпочато після виконання ремонтно-профілактичних робіт орієнтовно з 17 год. 17.09.2021.