"Клеванська лікарня імені Михайла Вервеги» звертається з проханням про надання благодійної допомоги

Дата: 21.09.2021 08:41

Адміністрація КНП «Клеванська лікарня імені Михайла Вервеги» Клеванської селищної ради звертається з проханням про надання благодійної допомоги від населення сільської ради у вигляді овочів: картоплі, столового буряка, моркви, капусти для харчування хворих, що отримують медичну допомогу у Клеванській лікарні.

Збір овочів проводиться в приміщені Зорянської сільської ради (с.Зоря, пл. Володимира Плютинського, буд. 1). За детальною інформацією звертайтесь у відділ земельних відносин та житлово-комунального господарства (1 пов., 11 каб.)