З 23 вересня встановлено "жовтий" епідеміологічний рівень по всій території України

Дата: 22.09.2021 22:01

21 вересня Державна комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій встановила "жовтий" епідеміологічний рівень по всій території України з 00:00 годин 23 вересня. Таке рішення було ухвалене через погіршення епідеміологічної ситуації в Україні: за останній тиждень кількість підтверджених нових випадків захворювання на COVID-19 зросла на 68%, а госпіталізацій – на 51%.

Проте Уряд оновив карантинні умови, зокрема щодо роботи закладів освіти.

Йдеться про такі зміни:

наявність 80% вакцинованого персоналу НЕ поширюватиметься на заклади дошкільної освіти, спеціальні заклади загальної середньої освіти, 1-4 класи закладів ЗСО. Вони продовжуватимуть працювати в очному форматі з дотриманням протиепідемічних норм;

такий «виняток» діятиме при «жовтому» та «червоному» рівнях епіднебезпеки.

Середні і старші класи, вищі учбові заклади зможуть продовжити роботу в очному режимі у "жовтій" зоні тільки за умови вакцинації 80% працівників закладу. Там, де цей поріг не досягнуто, вводиться дистанційне навчання.