Розпорядження сільського голови від 22 вересня 2021 року №76 "Про скликання чергової тринадцятої сесії Зорянської сільської ради восьмого скликання"

Дата: 23.09.2021 01:24

сільського голови

22 вересня  2021 року                                                                   №76

Про скликання чергової  тринадцятої сесії

Зорянської сільської ради восьмого скликання

Відповідно до ст. 46  Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

1. скликати чергову тринадцяту сесію Зорянської сільської ради восьмого скликання  13 жовтня 2021 року о 10:00 год  в приміщенні ЦКіДу «Палац Зоря».
  2. провести  засідання постійних депутатських комісій 11 жовтня 2021 року о 15:00 в приміщенні сільської ради.
  3. винести на розгляд чергової тринадцятої сесії Зорянської сільської ради восьмого скликання такі питання порядку денного:

1. Про внесення  змін до сільського бюджету  Зорянської сільської ради на 2021 рік.
  2. Про внесення змін до Програми соціально-економічного розвитку сіл Зорянської сільської ради на 2021 рік.
  3. Про затвердження розпоряджень сільського голови.
  4. Про затвердження акту приймання-передачі  в господарське відання та на баланс КП «ЗОРЯ-СЕРВІС» майна комунальної власності територіальної громади Зорянської сільської ради Рівненського району Рівненської області.
  5. Про затвердження Програми розвитку освіти Зорянської сільської ради на 2022-2024 роки.
  6. Про затвердження  Положення про проведення конкурсу та  призначення на посаду керівника закладу  загальної середньої  освіти.
  7. Земельні питання.
  8. Про розгляд заяв.