Фахівець відділу обслуговування громадян Пенсійного фонду України проводитиме прийом громадян у Зорянській сільській раді

Дата: 08.10.2021 19:37

З метою покращення надання послуг громадянам, які звертаються до органів Пенсійного фонду України, фахівець відділу обслуговування громадян (сервісного центру) № 10 проводитиме прийом громадян кожен другий понеділок місяця з 09:00 до 13:00 год. у приміщенні Зорянської сільської ради  (пл. Володимира Плютинського, 1).

Відповідно до переліку послуг, які надаються органами Пенсійного фонду України на робочих місцях, Головне управління Пенсійного фонду України в Рівненській області забезпечуватиме:

1. Надання довідкової інформації (номери телефонів, адреси органів Пенсійного фонду, режим роботи, порядок прийому  та обслуговування осіб в органах Пенсійного фонду).

2. Попередній запис на прийом до керівництва Головного управління.

3. Надання консультацій, роз’яснень щодо застосування законодавства про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування, пенсійне забезпечення, права та обов’язки платників ЄСВ застрахованих осіб.

4. Видачу довідок:

- про розмір пенсії;

- про перебування на обліку;

- про дохід та страховий стаж (за формою ОК-5,ОК-2,ОК-7, ОК-9);

5. Приймання заяви на виготовлення пенсійного посвідчення.

6. Видачу      ‘ пенсійного посвідчення.

7. Надання переліку документів, необхідних для призначення (перерахунку) пенсій, допомоги на поховання.

8. Прийом документів для проведення попередньої оцінки права особи на призначення пенсії, її перерахунку.

9. Прийом заяв про надання допомоги у витребуванні документів, для підтвердження страхового стажу, заробітної плати для призначення (перерахунку) пенсій.

10.  Прийом заяв та документів щодо:

- переведення пенсії за новим місцем проживання;

- виплати пенсії за довіреністю;

- зміни способу виплати пенсії;

- поновлення виплати пенсії;

- перерахунку призначених пенсій;

- встановлення пенсії за особливі заслуги перед Україною;

- виплати недоотриманої пенсії.

11. Забезпечення доступу до електронних сервісів Пенсійного фонду України.