Де у Рівненському районі можна зробити щеплення від COVID-19?

Дата: 03.11.2021 11:26

Де у Рівненському районі можна зробити щеплення від COVID-19?

За останні кілька днів на Рівненщині значно зросло навантаження на медичну систему - стаціонари переповнені хворими на коронавірус. Після того, як стало відомо про запровадження у Рівненській області "червоної зони" та пов'язаних з нею обмежень, у пунктах вакцинації виникли черги із сотень людей.

Вакцинація захищає від тяжких форм захворювання, від потрапляння до реанімації та стаціонару. Переважна більшість пацієнтів з ускладненнями – невакциновані.

Нещеплені люди піддаються набагато вищому ризику захворіти на коронавірусну інфекцію та більшому ризику померти від штаму «Дельта», ніж щеплені двома дозами вакцини.

Щепитися проти коронавірусної інфекції сьогодні можна трьома вакцинами: AstraZeneca, CoronaVac/Sinovac Biotech і Comirnaty/Pfizer-BioNTech.

Звертаємо увагу, що усі вакцини, схвалені ВООЗ для екстреного застосування та потребують дводозного введення.

Усі охочі віком від 18 років у районі можуть імунізуватися у центрах масової вакцинації населення, пунктах щеплень, що діють при Центрах ПМСД громад, чи в постійних пунктах вакцинації, які працюють в ТЦ та інших громадських місцях.

Нагадаємо, для отримання щеплення у центрі вакцинації можна попередньо зареєструватися через портал «Helsi» або прийти безпосередньо до центру.

Зокрема, центри працюють у громадах Рівненського району, детально за посиланням:

Масова вакцинація дозволить зупинити епідемію та збереже здоров'я багатьох людей. Будьте здорові та вакциновані!