116-річниця дня народження Ніла ХАСЕВИЧА

Дата: 29.11.2021 09:27

25 листопада 2021 року виповнилося 116 років з дня народження Ніла ХАСЕВИЧА, українського художника, графіка, активного громадського і політичного діяча, члена ОУН і УГВР.

З цієї нагоди у Зорянській територіальній громаді відбулося вшанування пам'яті патріота.

Захід відбувся біля пам'ятного знаку на місці загибелі Ніла Хасевича в селі Сухівці Рівненського району. На заході були присутні: Іван ФЕДОРИШИН, староста Радухівського старостинського округу, Олена ШКІНДЕР, начальник відділу освіти, сім’ї, молоді, спорту, культури та туризму Зорянської сільської ради, Оксана ДМИТРУК, головний спеціаліст вищеназваного відділу, Максим МАЛЮТЧИК, керівник Центру культури і дозвілля «Палац Зоря», Наталія ДЕМ'ЯНОВА, завідувачка відділу з основних видів діяльності вищеназваного центру, Вікторія ГНАТЮК, завідувачка Сухівецького сільського клубу, вчителі та учні Сухівецької гімназії.