Увага! Інформація про податкову амністію (на спеціальному банері)

Дата: 29.11.2021 16:24

В Головному управлінні ДПС у Рівненській області нагадують жителям Рівненщини, що в Україні триває кампанія одноразового (спеціального) добровільного декларування фізичними особами належних їм активів, з яких не були сплачені податки і збори (податкова амністія).

В рамках цієї кампанії громадяни, які протягом будь-якого з податкових періодів, що мали місце до 1 січня 2021 року, отримували доходи без сплати податків, мають можливість  повернути гроші та інші активи у прозорий легальний обіг.

Одноразове (спеціальне) добровільне декларування проводиться з 1 вересня 2021 року до 1 вересня 2022 року та передбачає сплату збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування.

Детальна інформація  щодо одноразового спеціального декларування оприлюднюється на вебпорталі ДПС в тематичному банері «Одноразове добровільне декларування» за посиланням: https://tax.gov.ua/baneryi/odnorazove-dobrovilne-deklaruvannya. Звертаємо увагу, що банер містить розділи: нормативно-правові актиповідомленняроз’яснення для платниківаналітичні данізворотній зв’язокподати декларацію.

ПопередняТерміни подання Розрахунку за формою 4-ДФ у разі виходу працівника на пенсію або для отримання лікарняних