Розпорядження Зорянського сільського голови від 01 грудня 2021 року №106 "Про скликання чергової шістнадцятої сесії Зорянської сільської ради восьмого скликання"

Дата: 17.12.2021 12:17

сільського голови

01 грудня   2021 року                                                                     №106

Про скликання чергової  шістнадцятої сесії

Зорянської сільської ради восьмого скликання

Відповідно до ст. 46  Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

1. скликати чергову шістнадцяту сесію Зорянської сільської ради восьмого скликання  24 грудня  2021 року о 10:00 год  в приміщенні  ЦКіДу «Палац Зоря».
  2. провести  засідання постійних депутатських комісій 21 грудня 2021 року о 14:00 в приміщенні сільської ради.
  3. винести на розгляд чергової шістнадцятої сесії Зорянської сільської ради восьмого скликання такі питання порядку денного:

1. Про затвердження сільського бюджету Зорянської сільської ради на 2022 рік.
  2. Про затвердження звіту  сільського голови  по роботу Зорянської сільської ради та її виконавчих органів за   2021 рік.
  3. Про затвердження Програми соціально-економічного розвитку сіл Зорянської сільської ради на 2022 рік.
  4. Про затвердження штатного розпису виконавчого апарату Зорянської сільської ради на 2022 рік.
  5. Про затвердження штатного розпису фінансового відділу Зорянської сільської ради на 2022 рік.
  6. Про затвердження штатного розпису служби у справах дітей  Зорянської сільської ради на 2022 рік.
  7. Про затвердження штатного розпису відділу освіти, сім’ї, молоді, спорту, культури та туризму   Зорянської сільської ради на 2022 рік.
  8. Про внесення змін до Програми соціально-економічного розвитку сіл Зорянської сільської ради на 2022 рік.
  9. Про затвердження розпоряджень сільського голови.
  10. Про затвердження Плану роботи Зорянської сільської ради на 2022 рік.
  11. Про встановлення плати за харчування  в закладах дошкільної освіти на 2022 рік.
  12. Про встановлення плати за харчування  в закладах загальної середньої  освіти на 2022 рік.
  13. Про  затвердження  звіту про роботу постійної депутатської комісії з питань соціально – економічного та культурного розвитку, бюджету та фінансів.
  14.  Про  затвердження  звіту про роботу постійної депутатської комісії з питань житлово-комунального господарства, побутового, торгівельного обслуговування, громадського харчування, транспорту та зв’язку.
  1. Про  затвердження  звіту про роботу постійної депутатської комісії з питань регулювання земельних відносин, охорони навколишнього середовища та благоустрою.
  2. Про  затвердження  звіту про роботу постійної депутатської комісії з питань освіти, охорони здоров’я, культури, фізкультури та спорту.
  3. Про  затвердження  звіту про роботу постійної депутатської комісії з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, регламенту, етики та з питань запобігання та виявлення корупції.
  4. Про розгляд заяв.

Зорянський сільський голова                            Михайло ОЛІЙНИК