Розпорядження Зорянського сільського голови Михайла ОЛІЙНИКА від 17.01.2022 "Про скликання чергової  сімнадцятої сесії Зорянської сільської ради восьмого скликання"

Дата: 17.01.2022 21:20

сільського голови

17 січня  2022 року                                                                             № 3

Про скликання чергової  сімнадцятої сесії

Зорянської сільської ради восьмого скликання

Відповідно до ст. 46  Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

1. скликати чергову сімнадцяту сесію Зорянської сільської ради восьмого скликання  27 січня  2022 року о 10:00 год  в приміщенні  ЦКіДу «Палац Зоря».
  2. провести  засідання постійних депутатських комісій 25 січня 2022 року о 15:00 в приміщенні сільської ради.
  3. винести на розгляд чергової сімнадцятої сесії Зорянської сільської ради восьмого скликання такі питання порядку денного:

1. Про депутатське звернення.
  2. Про припинення повноважень керуючого справами (секретаря) виконкому Зорянської сільської ради.
  3. Про утворення Центру надання адміністративних послуг Зорянської сільської ради, затвердження Положення.
  4. Про затвердження Регламенту Центру надання адміністративних послуг Зорянської сільської ради.
  5. Про затвердження переліку послуг Центру надання адміністративних послуг Зорянської сільської ради.
  6. Про проведення  громадського обговорення щодо ліквідації Сухівецької  гімназії Зорянської сільської ради Рівненського району Рівненської області та створення  Сухівецького  закладу дошкільної освіти ясла-садок Зорянської сільської ради.
  7. Про проведення  громадського обговорення щодо перепрофілювання (зміни типу) та зміни назви Білівського ліцею  Зорянської сільської ради Рівненського району Рівненської області.
  8. Про затвердження Програми підвищення енергоефективності та енергозбереження  Зорянської сільської ради на 2022-2024 роки.
  9. Про прийняття у комунальну власність територіальної громади сіл Зорянської сільської ради об’єкту «Футбольне поле із штучним покриттям в Зорянському ліцеї» по вул. Б. Хмельницького в с. Зоря.
  10.  Про надання згоди на безоплатне прийняття у комунальну власність територіальної громади сіл Зорянської сільської ради малоцінних необоротних матеріальних активів, що перебувають на балансі комунального підприємства «Управління майновим комплексом» Рівненської районної ради Рівненської області.
  11.  Про затвердження звіту про роботу фінансового відділу Зорянської сільської ради за  2021 рік.
  12.  Земельні питання.
  13.  Про розгляд заяв.