22 січня – День Соборності України

Дата: 22.01.2022 15:31

22 січня – День Соборності України

Вітаю жителів Зорянської територіальної громади з Днем Соборності України!

Від душі бажаю завжди любити свою країну, поважати свій народ та пам'ятати свою  історію.

22 січня 1918 року перший український парламент – Українська Центральна Рада – Четвертим універсалом проголосив незалежність Української Народної Республіки. Через рік – 22 січня 1919-го – на Софійській площі урочисто проголосили об’єднання Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки в єдину Українську державу.

Акт злуки – споконвічна мрія українського народу про незалежну, соборну, національну державу – став свідченням про становлення нації, а ідея соборності українських земель набула державного статусу.

День Соборності України – одне з найважливіших свят нашої країни, яке символізує єдність українських земель.

Нехай кожен новий день дарує українцям свободу думки, відчуття щастя і надії.

Щиро бажаю вам здоров'я, сили духу, взаєморозуміння, поваги один до одного та оптимізму!

З повагою Зорянський сільський голова Михайло ОЛІЙНИК