Про проведення громадських слухань щодо перепрофілювання та зміни назви Білівського ліцею

Дата: 11.02.2022 16:45

ЗОРЯНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

сільського голови

11 лютого 2022 року                                                                                   № 13

Про  проведення громадських слухань

щодо перепрофілювання  (зміни типу)

та зміни назви Білівського ліцею

Зорянської сільської ради Рівненського

району Рівненської області

Відповідно до ст.143 Конституції України, ст.ст.  26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», керуючись Положенням про освітній округ і опорний заклад, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19.06.2019 № 532, згідно з Положенням про громадські слухання на території Зорянської сільської ради:

1. Провести громадські слухання щодо перепрофілювання  (зміни типу) та зміни назви Білівського ліцею Зорянської сільської ради Рівненського району Рівненської області.
  2. Провести ознайомлення  з проєктом рішення Зорянської сільської ради «Про перепрофілювання  (зміни типу) та зміни назви Білівського ліцею Зорянської сільської ради Рівненського району Рівненської області».
  3. Відповідальною особою за проведення слухань та організацію розгляду пропозицій, звернень та зауважень, які надійшли під час громадських обговорень  визначити Олену ШКІНДЕР, начальника відділу освіти, сім’ї, молоді, спорту, культури та туризму Зорянської сільської ради.
  4. Датою проведення громадських слухань визначити 27 лютого 2022 року о 15:00 год., місцем проведення визначити у с. Білів Рівненського району Рівненської області приміщення Білівського ліцею.
  5. Начальнику відділу освіти, сім’ї, молоді, спорту, культури та туризму Зорянської сільської ради Олені ШКІНДЕР утворити склад робочої групи з підготовки та проведення громадських слухань.
  6. Для підготовки і проведення громадських слухань доручити робочій групі:

1) Підготувати план проведення громадських слухань.

2) Систематизувати письмові звернення, зауваження та пропозиції, які надійшли до сільської ради та виконавчого комітету з питання, яке буде розглянуте на громадських слуханнях та підготувати аналітичну довідку.

3) Довести підсумки громадських слухань до відома депутатів сільської ради, виконавчого комітету для розгляду, а також до мешканців територіальної  громади  через засоби масової інформації.

7.  Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів Олену МАКСИМЧУК.

Сільський голова                                                                    Михайло ОЛІЙНИК