Розпорядження Зорянського сільського голови від 15 лютого 2022 року №15 "Про скликання позачергової  вісімнадцятої сесії Зорянської сільської ради восьмого скликання"

Дата: 15.02.2022 14:45

ЗОРЯНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

сільського голови

15 лютого 2022 року                                                                             № 15

Про скликання позачергової  вісімнадцятої сесії

Зорянської сільської ради восьмого скликання

Відповідно до ст. 46  Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

1. скликати позачергову вісімнадцяту сесію Зорянської сільської ради восьмого скликання  24 лютого  2022 року о 14:00 год  в приміщенні  ЦКіДу «Палац Зоря».
  2. провести  засідання постійних депутатських комісій 21,22,23 лютого 2022 року  в приміщенні сільської ради.
  3. винести на розгляд позачергової вісімнадцятої сесії Зорянської сільської ради восьмого скликання такі питання порядку денного:

1. Про депутатське звернення.
  2. Про затвердження звіту про виконання сільського бюджету Зорянської сільської ради за 2021 рік.
  3. Про внесення змін до сільського бюджету Зорянської сільської ради на 2022 рік.
  4. Про внесення змін до Програми соціально-економічного розвитку сіл  Зорянської сільської ради на 2022 рік.
  5. Про затвердження розпоряджень сільського голови.
  6. Про визначення виконавця послуг із збирання  та вивезення побутових відходів на території Зорянської сільської ради.
  7. Про оптимізацію штатної чисельності мережі закладів відділу освіти, сім’ї, молоді, спорту, культури  та туризму Зорянської сільської ради.
  8. Про затвердження графіка звітів діяльності депутатів Зорянської сільської ради за 2021 рік.
  9. Про внесення змін до рішення Зорянської сільської ради від 26.02.2021року № 204 «Про затвердження   Положення про надання платних послуг закладами культури Зорянської сільської ради та  встановлення вартості платних  послуг».
  10. Про затвердження переліку закладів культури базової мережі  місцевого рівня Зорянської сільської  ради.
  11. Про затвердження Програми підвищення енергозбереження та енергоефективності Зорянської сільської ради на 2020–2024 роки.
  12. Про затвердження Програми створення місцевого матеріального резерву для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій  в Зорянській сільській раді на 2022-2024 роки.
  13. Про затвердження акту приймання-передачі у комунальну власність територіальної громади сіл Зорянської сільської ради об’єкту «Капітальний ремонт дорожнього покриття  вул. Жовтнева в с. Зоря Рівненського району Рівненської області».
  14. Про затвердження акту приймання-передачі у комунальну власність територіальної громади сіл Зорянської сільської ради об’єкту «Футбольне поле із штучним покриттям в Зорянському ліцеї» по вул. Б. Хмельницького1 в с. Зоря.
  15. Про затвердження акту приймання-передачі у комунальну власність територіальної громади сіл Зорянської сільської ради малоцінних необоротних матеріальних активів, що перебувають на балансі комунального підприємства «Управління майновим комплексом» Рівненської районної ради Рівненської області.
  16. Земельні питання.
  17.  Про розгляд заяв.