Запрошуємо жителів Зорянської сільської ради долучитися до розроблення проєктів, ідей та ініціатив для участі у другому етапі відбору до проекту USAID «ГОВЕРЛА»

Дата: 17.02.2022 14:37

Розпочався другий етап відбору громад-партнерів для участі у проекті USAID «ГОВЕРЛА».

Проєкт USAID «ГОВЕРЛА» співпрацюватиме з низкою відібраних територіальних громад для досягнення наступних цілей:

1. Сформована ефективна правова основа для здійснення децентралізації, включаючи секторальну та фіскальну.

2. Територіальні громади, які здатні реалізовувати нові повноваження, включаючи управління персоналом, адміністрування і фінансову прозорість.

3. Покращена якість послуг.

4. Побудована система, яка забезпечує належне фінансування регіональних органів влади (області, району та територіальних громад).

5. Зміцнені інструменти місцевого економічного розвитку.

6. Побудована більш ефективна співпраця органів влади різних рівнів.

7. Підвищена обізнаність та участь громадян у бюджетуванні, плануванні та прийнятті рішень щодо надання послуг в громадах.

Основний критерій відбору – це визначення до 10 конкретних проєктів, проєктних ідей чи ініціатив, які будуть запропоновані територіальною громадою та можуть бути реалізовані спільно з Проєктом USAID «ГОВЕРЛА» .

Запрошуємо жителів громади долучитися до розроблення проєктів, ідей та ініціатив для подання на конкурс, зазначивши які вигоди отримають жителі нашої громади в разі запровадження запланованих проєктів.

Ваші пропозиції ви можете надати керівництву сільської ради або у відділ  організаційного забезпечення, документообігу, мобілізаційної роботи, інформаційної діяльності, комунікацій з громадськістю та доступу до публічної інформації ( каб. 7, Зорянська сільська рада, площа ім. Володимира Плютинського, с.Зоря), тел. +380681847081, +380976514114, (0362) 279-482.