ІНФОРМАЦІЯ  ПРО ЗМІНУ ТАРИФІВ

Дата: 16.03.2022 13:51

ІНФОРМАЦІЯ  ПРО ЗМІНУ ТАРИФІВ

на комунальну послугу з поводження з побутовими відходами, що здійснюється на території Зорянської об’єднаної громади для населення,

підприємств та установ

Виконавцем послуги  по збору та вивезенню сміття на території Зорянської об’єднаної громади визнано  комунальне підприємство «ЗОРЯ-СЕРВІС» Зорянської сільської ради (рішення № 17 від 17.02.2022 р.) .

Адміністрація підприємства повідомляє, що згідно з рішенням виконавчого комітету  Зорянської сільської ради від 17 січня 2022 року № 18 було погоджено тарифи на поводження з побутовими відходами, які будуть введені в дію з 01.03.2022 року.

*Тариф на послугу з поводження з побутовими відходами:

- для населення                      154,57 грн. за 1 куб.м. або 17,00 грн. на 1 людину.

- для бюджетних установ     198,92  грн. за 1 куб.

- для інших споживачів        215,03 грн. за 1 куб.м.

Зорянською сільською радою погоджено співфінансування вартості тарифу на послугу з поводження з побутовими відходами для населення у розмірі 50%  від вартості встановленого тарифу.

Оплату за збір та вивезення побутових відходів для багатоквартирного та приватного сектору всіх сіл громади з 01.04.2022 року здійснювати на розрахунковий рахунок

КП «ЗОРЯ-СЕРВІС» : UA933204780000026008924911859 в АБ «Укргазбанк» м.Рівне

МФО 320478.

За інформацією з питань плати, отримання особових рахунків та врегулювання пільг  просимо звертатись у КП «ЗОРЯ-СЕРВІС» Зорянської сільської ради.

Адміністрація КП «ЗОРЯ-СЕРВІС»

Зміна тарифів на послуги з теплопостачання, які надаються Трипільською ТЕС  ПАТ «Центренерго» - Українська громада