Розпорядження Зорянського сільського голови від 22 березня 2022 року №33 "Про заборону продажу пива окремим категоріям осіб на території Зорянської сільської ради у воєнний час"

Дата: 23.03.2022 14:06

ЗОРЯНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

сільського голови

22 березня 2022 року                                                                         № 33

Про заборону продажу пива

окремим категоріям осіб на території

Зорянської сільської ради у воєнний час

Відповідно до пункту 13 частини першої статті 8 Закону України «Про правовий режим воєнного стану», керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Указом Президента України від 24.02.2022 № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», з метою забезпечення громадського порядку і безпеки на території громади під час запровадження правового режиму воєнного стану на території України:

1. Встановити заборону продажу пива військослужбовцям, особам у військовому обмундируванні та особам зі зброєю, членам добровольчого формування № 1 Зорянської сільської територіальної громади з 23 березня 2022 року на період ведення воєнного стану на території України.

2. Власникам суб’єктів господарювання, які здійснюють свою діяльність на території Зорянської сільської ради, незалежно від форм власності, забезпечити наявність інформаційних табличок про заборону продажу пива, визначеним пунктом 1 цього розпорядження особам, у визначений цим розпорядженням термін.

3. Відділу організаційного забезпечення, документообігу, мобілізаційної роботи, інформаційної діяльності, комунікації з громадськістю та доступу до публічної інформації Зорянської сільської ради опублікувати дане розпорядження на офіційному веб-сайті Зорянської сільської ради.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова                                                           Михайло ОЛІЙНИК