Благодійний захід для дітей-біженців старшого шкільного віку

Дата: 08.04.2022 18:17

Слава Україні! Героям Слава!

Слава українцям та україночкам!

Міста України.......Чугуїв, Харків, Маріуполь, Крейдяна, Луганська область,  Київ, Бровари....

Такі далекі,але такі близькі,бо все це Україна!

7 квітня 2022 року у приміщенні Палац Культури і Дозвілля с.Зоря громадська організація "Вивчаємо англійську разом"  презентувала благодійний захід для дітей-біженців старшого шкільного віку, що проживають на території Зорянської територіальної громади. Перше знайомство  відбулося з дітьми старшого шкільного віку.

Ми мали можливість комунікувати з дітьми, як англійською так і українською мовами. Нашим юним гостям було презентовано Рівненщину та її історико-культурні надбання.

Діти мали можливість виконати handmade по розпису еко-сумок, прикрашаючи свої витвори мистецтва патріотичними слоганами. Варто зазначити, що дітям була приділена увага та психологічний супровід кризового психолога-волонтера. На згадку про знайомство дітям було зроблено подарунки.

Керівник громадської організації О. Загура.