Проведена акція в пам’ять про загиблих під час війни дітей.

Дата: 14.04.2022 09:43

Фото без опису«Убиті діти вже не прочитають ці книги» - саме під такою назвою в с. Зоря відбулася акція в пам'ять про зґвалтованих, закатованих та вбитих російським агресором  дітей, яку організувала публічно-шкільна бібліотека .

Кожні 6 годин  в Україні від поганської  руки ординського ката гине одна дитина. За офіційними даними за 48 днів війни загинуло 186 дітей…  Саме стільки дитячих книг було викладено разом з іменами діток  на   книжковій алеї перед Будинком культури .

Хвилиною мовчання була вшанована пам’ять про цих дітей.

А учасники Зорянського народного аматорського театру «Зерецвіт» Сергій Варжель та Сабріна Демидко прочитали вірші О. Горголь-Ігнатьєвої «Украдена весна» та  А. Хвост «Я сьогодні померла, мамо...».

Зі сльозами в очах стояли всі присутні , які долучились до заходу. Плаче вся Україна …  А невинні душі українських  хлопчиків та дівчаток вже стали ангелами та своїми крилами закривають наше небо, рятуючи від знищення всю Землю.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)