Акція "Подаруй солдату паску"

Дата: 14.04.2022 14:41

Великдень – свято, коли прийнято ділитися з ближніми добром, теплом. Це свято сподівань на світле і щасливе майбутнє. Саме в ці дні всі ми намагаємося бути добрішими, щирішими, милосерднішими, благороднішими один до одного, єднатися із родиною, країною. Щоб приємні миті світлого свята Христового Воскресіння відчули наші бійці, напередодні великодніх свят у Зорянській територіальній громаді проводиться благодійна акція  «Подаруй солдату паску».

В рамках акції йде збір великодніх пасок для військових, які під час свят знаходитимуться на передовій, на сторожі миру і спокою нашої країни. Щира любов та підтримка є надзвичайно важлива для наших солдатів.

Ми хочемо, щоб наші вояки, які несуть службу, разом з нами відчули велику радість Христового Воскресіння, знали, що про них пам’ятають і чекають їх живими та здоровими. Для них наша підтримка та молитва  є цілющим джерелом енергії, зарядом наснаги та віри у перемогу.

ПАМ’ЯТАЙТЕ! Тільки великі нації здатні на велике добро!

Для кожного охочого - це передпасхальне добре діло. А солдату радість, що ми про нього пам’ятаємо!

Збір пасочок буде проводитися у приміщенні Зорянської сільської ради, за адресою: с.Зоря, площа Володимира Плютинського, буд. 1,

Тел. для довідок +380971302823 - Бречко Юлія.