Дата: 15.04.2022 10:47

Військовозобов’язані переселенці мають стати на облік за місцем фактичного перебування.

Усі чоловіки віком від 18 до 60 впродовж доби після прибуття на Рівненщину мають з’явитися у центр комплектування і стати на облік.

Керівникам ЖЕКів, ОСББ, гуртожитків, установ та організацій, незалежно від форм власності, а також загалом всім, хто надає тимчасове проживання переміщеним особам, заборонено поселяти чоловіків без постановки на військовий облік більш як на дві доби.

Є кілька категорій чоловіків, яких не закликають до війська. До таких, наприклад, належать люди з інвалідністю та багатодітні батьки. Так, багатодітного батька не будуть ставити на військовий облік, якщо у нього є троє і більше неповнолітніх дітей. Також до таких категорій належать чоловіки, які виховують дітей самостійно до повноліття.

Чи стають військовозобов’язані чоловіки на військовий облік, перевіряють поліцейські спільним патрулем із працівниками ТЦКСП.

За ухилення від постановки на військовий облік передбачено покарання згідно із законодавством.