Дата: 20.04.2022 18:52

Слава Україні!

У кожного є якийсь талант. І кожен зараз може проявити його максимально. Хтось уміє навчати, хтось – лікувати, хтось – діставати необхідне, хтось – підбадьорювати, хтось – прибирати, хтось – будувати, хтось – забезпечувати комфорт іншим.

Напередодні християнського свята Великодня 15 квітня у Палаці Культури і Дозвілля с. Зоря було проведено чергову зустріч з дітьми молодшого шкільного віку, які вимушено залишили домівки зі своїми батьками та знайшли прихисток на території нашої громади. Ми познайомили наших маленьких друзів з традиціями та звичаями святкування Великодня на Україні та у Великій Британії.  Діткам була проведена Великодня вікторина. (О. Загура та Н. Бречко-Канонік).

При знайомстві діти розповідали про свої емоційні стани та разом з кризовим психологом-волонтером (С. Попрожук) досліджували, як у "маленькому сердечку" зберігати любов до краси, життя, до близьких, до рідної домівки та до Батьківщини. Доречно було використану сучасну методику арт-психолога В. Назаревич "геометрія з саморегуляції", де геометричні фігури перетворювалися на "сердечка-знайомства". Діти представляли себе як англійською, так і українською мовами.

Креативним та невід'ємним доповненням заходу став майстер-клас з декорування Великодніх кошиків проведений представником Палацу Культури і Дозвілля І. Богатовою.

Шукаймо зараз свій талант і проявляймо його. Нині наші таланти дуже-дуже потрібні.

Тримаймося! Разом вистоїмо й разом «нашу славну Україну, гей, гей, розвеселимо».

Тож просто...

Керівник громадської організації "Вивчаємо англійську разом" О. В. Загура