Пенсійний фонд України вдосконалює та розширює перелік послуг, що надаються в електронному вигляді.

Дата: 28.04.2022 14:02

Отримувати послуги з пенсійних питань, питань соціального страхування дистанційно за допомогою онлайн-сервісів Фонду просто.

Заходьте та реєструйтесь на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України (https://portal.pfu.gov.ua) за допомогою Дія.Підпис або кваліфікованого електронного підпису (КЕП), або засобами Інтегрованої системи електронної ідентифікації ID.GOV.UA, в т. ч. з використанням технології Bank ID.

Тут ви маєте можливість:

• перевірити відомості про трудову діяльність (“Електронна трудова книжка”);

• перевірити надану роботодавцем інформацію про заробітну плату та набутий страховий стаж;

• переглянути сформовані електронні листки непрацездатності;

• заповнити “Анкету надання інформації для автоматичного призначення пенсії за віком”;

• отримати довідки з перевірочним QR-кодом;

• подати Анкету застрахованої особи для внесення/зміни/уточнення даних в Реєстр(і) застрахованих осіб;

• провести прогнозний розрахунок майбутньої пенсії за віком за допомогою сервісу “Пенсійний калькулятор”;

• подати звернення (пропозицію тощо).