Звернення громадської організації "Українська природоохоронна група"

Дата: 28.04.2022 14:12

У зв’язку з тим, що Росія, за підтримки Республіки Білорусь, веде війну на території України, здійснює геноцид українського народу - життєво важливим є економічний тиск на ці країни. Не менш важливим є і припинення будь-яких економічних зв'язків, вигідним агресорам. Як і всі українці, ми шукаємо всеможливі способи впливу на економіку країнагресорок, аби ті не мали фінансової можливості продовжувати знищення всього українського. Крім того, ми маємо бути пильними, адже навіть на благополучних регіонах України, велика кількість бізнесу навіть у дні війни фінансує агресію проти України.

Зорянська сільська рада повідомляє, що 1264,3642 га земель громади знаходяться в користуванні ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТЕРАПЛЮС" код ЄДРПОУ 35567382. Засновником якого є Горлач Сергій Олександрович (https://cutt.ly/GGg4w5h), який є громадянином/резидентом Республіки Білорусь.

Тому ми просимо Вас бути сміливими й вірними громадянами України та розірвати договір оренди землі зі ТОВАРИСТВОМ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТЕРАПЛЮС" код ЄДРПОУ 35567382.

Ваше рішення є важливим для забезпечення миру в Україні та у всьому світі!