Телеграм-ботом для пошуку роботи

Дата: 02.05.2022 10:27

Нагадаємо, жителі Рівненщини мають можливість скористатися телеграм-ботом для пошуку роботи @work_in_Rivne_region.

«За три тижні тут з'явилося 208 вакансій. Маємо понад 13 тисяч підписників. Можна знайти роботу як вузькопрофільним фахівцям, так і людям без особливих навичок. Вакансії з‘являються по мірі надсилання заявок працедавцями», - пояснив начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль.

Тим часом для того, щоб роботодавцям подати вакансію, потрібно перейти у чат-бот @employer_rivne_bot і поділитися запитуваною інформацією. Оголошення буде доступним 48 годин. Якщо не знайшли працівника – оголошення можна поновити.