Захід з нагоди вшанування пам’яті Володимира Антоновича Плютинського

Дата: 04.05.2022 13:53

Сьогодні відбувся захід з нагоди вшанування пам’яті Володимира Антоновича Плютинського, який сьогодні відзначав би своє 95-річчя (1927-2009).

За 58 років головування в колгоспі й агрофірмі він сповна віддав людям вроджений талант організатора і по праву посів місце в почесному переліку визначних громадян України. Про українського новатора сільського господарства говорили й далеко за межами країни, ним захоплювались у Європі та за океаном. Плютинський був щирою та відкритою людиною, тож не дивно, що його друзями були поети і визначні особи того часу.

Володимир Антонович залишив нам, своїм нащадкам створене на місці хутору мальовниче село. Непересічним організаторським даром плекав свою Зорю. Слід зазначити, що під час його керівництва, а керував Плютинський вміло та прибутково, село досягло неабиякого успіху, а громада розквітала.

Володимира Антоновича вже давно немає на цьому світі, але пам’ять та слава про нього й досі у всіх на устах.

Жителі села вшанували пам’ять Володимира Антоновича хвилиною мовчання та покладанням квіти до пам’ятника Плютинського.

У заході взяли участь учасники народного аматорського театру «Зорецвіт», народне аматорське вокальне тріо «Живиця», народний аматорський хор «Зоря ім. В. Плютинського». Публічна бібліотека села Зоря організувала виставку та добірку літератури про Плютинського В.А. «Шлях великої людини».

Після заходу жителі села мали змогу переглянути фільм «Успішні люди Володимир Антонович Плютинський».