Інформація для користувачів централізованого водопостачання на території Зорянської ТГ

Дата: 17.05.2022 09:03

Шановні користувачі централізованого водопостачання на території Зорянської ТГ

Керівництво ДП «Комунсервіс Зоря», у зв’язку з припиненням надання послуг з 01 червня 2022 року, просить надати показники лічильників води станом на 31 травня 2022 року за номерами телефонів: 0968802728, 0680278796, 0965984567.

Прохання всім користувачам розрахуватись за використану воду до 01 липня 2022 року.

У зв’язку з ліквідацією підприємства неплатників буде передано до суду про примусове стягнення боргу виконавчою службою з додатковими нарахуваннями за судові рішення та виконавчі дії.

Подальше обслуговування централізованого водопостачання на території Зорянської ТГ буде проводитись новоствореним підприємством Комунальне підприємство «Зоря-Сервіс», з яким необхідно заключити новий договір.

До жителів будинків 31 та 34 по вул. Конституції с. Зоря

У зв’язку з закінченням терміну оренди гуртожитків з ДП «Комунсервіс Зоря» Вам необхідно переукласти договір з КСП КГ «Агрофірма «Зоря» до 30 червня, бажаючим викупити кімнати, в яких прописані та проживаєте необхідно взяти довідки про склад сім’ї в Зорянській сільській раді.

За детальною інформацією звертайтесь за телефоном: 096-750-45-52.

До уваги мешканців Височанської громади! | Новини | Офіційний сайт  Височанської Громади