ЄДНАЙМОСЯ ТА ДОЛУЧАЙМОСЯ ДО ФЛЕШМОБУ ДО ДНЯ ВИШИВАНКИ!

Дата: 18.05.2022 15:53

Вже стало доброю традицією щороку у третій четвер травня святкувати День вишиванки. Ідеєю свята є збереження українських цінностей та їх популяризація серед молоді та населення загалом.

Прийняти участь у флешмобі просто:

- прийди 19 травня в Центр культури і дозвілля «Палац Зоря» зроби фото у вишиванці біля фотозони та опублікуй;

– декламуйте вірші українських поетів одягнені у символ цього свята – українську вишиванку та завантажуйте відео;

- публікуй фотографії: родини у вишиванкахна фоні улюбленого місця або у своєму населеному пунктідіток у вишиванках та самостійно виготовленої вишиванки «Люблю вишивати».

Долучайте до флешмобу свої родини адже зазначене свято покликане сприяти єдності і культурному відродженню всього багатонаціонального українського народу.

Фото пропонуємо виставляти у групі Центр культури і дозвілля «Палац Зоря» у соціальної мережі Facebook, із хештегом #ЯУкраїна

В ЦКіД «Палац Зоря» діятиме фотозона та виставка книг публічної бібліотеки с. Зоря.