Інформація для орендодавців Приватної агропромислової фірми «Вісла»

Дата: 30.05.2022 13:46

Приватна агропромислова фірма «Вісла» доводить до відома орендодавців, які мають укладені договори оренди земельної ділянки (паю), що орендна плата за землю за 2022 рік буде здійснюватися виключно на карткові рахунки фізичних осіб.

Орендодавці ПАФ «Вісла» до 01 липня 2022 року повинні надіслати банківські реквізити для виплати орендної плати на картку за електронною адресою visla.rivne.2019@gmail.com , або на Viber, WhatsApp, Telegram за номером 095 482 91 45, 097 512 43 65

Також можна передати копії карткових банківських реквізитів відповідальній особі Вашого населеного пункту.

У карткових реквізитах має бути зазначена наступна інформація:

• Отримувач (ПІБ пайовика)
  • Номер карткового рахунку
  • Установа банку

Для осіб, які вже мають банківські картки, потрібно взяти в банку лише виписку реквізитів для зарахування коштів.

Особам, які ще не мають банківських карток, потрібно звернутись в установу банку ( на Ваш вибір) безпосередньо, з паспортом та ідентифікаційним кодом.

Просимо поставитися з розумінням до вищеперелічених вимог та для здійснення своєчасної виплати орендної плати, просимо надати інформацію у термін до 01 липня 2022 року.