Видача продуктів харчування.

Дата: 31.05.2022 13:21

Відповідно до Законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про правовий режим воєнного стану», «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб», Указу Президента України від 24 лютого 2022 року № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні» (зі змінами), Обласної програми матеріальної підтримки найбільш незахищених верств населення на 2018- 2022 роки, схваленої розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 17 листопада 2017 року №671 (зі змінами) та затвердженої рішенням обласної ради від 01 грудня 2017 року №750 (зі змінами), з метою здійснення заходів, спрямованих на надання оперативної допомоги цивільному населенню – внутрішньо переміщеним особам, Зорянська сільська рада повідомляє, що 2 та 3 червня, в приміщенні сільської ради, з 9:00 до 17:00 (обідня перерва з 12:00 до 13:00) буде проводитися видача продуктів харчування (гороху та борошна)  внутрішньо переміщеним особам, малозабезпеченим (які є в програмі «Соціальна громада») та людям, що знаходяться в складних життєвих обставинах.