Міжнародний день захисту дітей – чудове свято радості та надії

Дата: 01.06.2022 17:38

Міжнародний день захисту дітей – чудове свято радості та надії. Саме в дітях продовження роду людського й здійснення їх мрій, сподівань на краще. Діти – це найголовніша радість у нашому житті! Їхня щирість і життєлюбність дарує нам щастя та надію, у цьому житті!

Святковий настрій цього дня в Центрі культури і дозвілля «Палац Зоря» Зорянської сільської ради дарували учасники народного аматорського театру «Зорецвіт» - вистава «Колобок», було проведено дитячу руханку, малюнок на асфальті, організовано аквагрим, солодку вату, фотозону, а також публічною бібліотекою с. Зоря було підготовлено виставку-продаж книжок «Разом до перемоги!» (виручені кошти будуть перераховані на Збройні Сили України).

Діти отримали радість, гарний настрій, багато усмішок і щасливих хвилин.

Нехай кожна дитина буде щасливою!