Про скликання чергової  двадцять першої сесії Зорянської сільської ради восьмого скликання

Дата: 23.06.2022 16:59

сільського голови

22 червня  2022 року                                                                                   № 90

Про скликання чергової  двадцять першої сесії

Зорянської сільської ради восьмого скликання

Відповідно до ст. 46  Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

1. скликати чергову двадцять першу сесію Зорянської сільської ради восьмого скликання 08 липня 2022 року о 10:00 год  в приміщенні  сільської ради.
  2. провести  засідання постійних депутатських комісій 06 липня  2022 року  о 15:00 год в приміщенні сільської ради.
  3. винести на розгляд чергової двадцять першої сесії Зорянської сільської ради восьмого скликання такі питання порядку денного:

1. Про затвердження рішень виконавчого комітету Зорянської сільської ради.
  2. Про внесення змін до бюджету Зорянської територіальної громади на 2022 рік.
  3. Про встановлення плати за землю на території Зорянської сільської ради.
  4. Про   встановлення податку  на нерухоме майно, відмінне від  земельної ділянки на території Зорянської сільської ради.
  5. Про затвердження розпоряджень сільського голови.
  6. Про передачу земельних ділянок комунальної власності сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Зорянської сільської ради в оренду на  1 рік.
  7. Про внесення змін до Програми про порядок надання одноразової грошової матеріальної допомоги громадянам, які опинилися в складних життєвих обставинах,   іншим категоріям громадян на 2022-2024 роки.
  8. Про внесення змін до рішення Зорянської сільської ради від 24.12.2021 року №775 «Про затвердження штатного розпису Зорянської сільської ради на 2022 рік».
  9. Про затвердження плану оптимізації мережі закладів освіти Зорянської сільської ради на 2022-2027 роки.
  10. Про надання  фінансової автономії Зорянському ліцею Зорянської  сільської ради Рівненського району Рівненської області.
  11. Про надання  фінансової автономії Білівському ліцею Зорянської  сільської ради Рівненського району Рівненської області.
  12. Про надання  фінансової автономії Голишівській гімназії Зорянської  сільської ради Рівненського району Рівненської області
  13. Про надання  фінансової автономії Сухівецькій гімназії Зорянської сільської ради Рівненського району Рівненської області.
  14. Про надання  фінансової автономії Новоставській гімназії Зорянської сільської ради Рівненського району Рівненської області.
  15. Про надання  фінансової автономії Дитячо-юнацькій спортивній школі Зорянської сільської ради Рівненського району Рівненської області.
  16. Про передачу в оперативне управління відділу освіти, сімї, молоді, спорту, культури та туризму земельної ділянки з кадастровим номером 5624684900:18:027:2247  (для обслуговування стадіону) в с. Зоря.
  17. Звіт депутатів округу № 2 про депутатську діяльність за 2021 рік.
  18. Звіт депутатів округу № 3 про депутатську діяльність за 2021 рік.
  19. Звіт депутатів округу № 4 про депутатську діяльність за 2021 рік.
  20. Про розгляд заяв.
  21. Різне.

Сільський голова                                                                Михайло ОЛІЙНИК